+420 774 411 143
Drobečková navigace

Úvod > Naše nabídka > Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

Vyrobíme pro vás takovou skříň na míru, která vám bude opravdu vyhovovat. Každý člověk preferuje jiný způsob uložení svých věcí – zjistíme, jaký je ten váš a přeměníme ho v realitu.

PORADÍME VÁM:

  • S vnitřním uspořádáním, kdy s vámi probereme vaše zvyklosti a potřeby. Např. oblečení raději skládáte nebo věšíte na ramínka? Máte něčeho – třeba sportovních potřeb – opravdu hodně, a potřebujete se dobře orientovat? Vyhovují vám více police nebo skříně s dvířky, v nichž se schová případný nepořádek? Atp.
  • S doplňky, jako jsou např. výsuvné koše a boxy, přihrádky, různé organizéry, věšáky, držáky. Existuje mnoho různých doplňků a správný výběr je důležitý.

SKŘÍŇ NA MÍRU = VÍCE PROSTORU

Kromě toho, že získáte spoustu dobře zorganizovaného úložného prostoru, mají vestavěné skříně další výhodu: oproti obyčejnému nábytku zaberou méně místa. Ušetříte až několik metrů čtverečních a celý interiér bude díky tomu vzdušnější.

Inspirujte se ve fotogalerii, v níž najdete šatní skříně na míru, skříně do obýváku, pracovny atp. Podívejte se i na další informace o našem nábytku.

 

Nezávazná poptávka

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů