+420 774 411 143
Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

Kdo jsme

Migala Trading s.r.o.  je zavedenou firmou
poskytující  prvotřídní služby zákazníkům na poli řemeslné výroby.

Náš tým zručných a zkušených truhlářů dokáže vytvořit jedinečný výrobek speciálně dle vašich přání od tradičních provedení až po ty nejmodernější.Migala Trading.s.r.o.  je firma, která své úsilí soustředí na spokojenost zákazníků.

bg_down_text.png

Specializace

Specializujeme se na vysokou kvalitu řemeslného zpracování, což nám umožňuje poskytnout ten nejlepší možný servis. 
Nejvyšší kvalita je u nás standardem. Dalším důležitým faktorem k uspokojení potřeb zákazníka je flexibilní a zároveň odpovědný přístup ke každému projektu. Díky přítomnosti u všech kroků zakázky, od prvotních konzultací, přes vyměření a návrh až po samotnou montáž a také vzhledem k osobnímu přístupu jsme schopni přesně naplnit požadavky zákazníka a nabídnout přidanou hodnotu. Spokojený zákazník je cílem každého svědomitého řemeslníka.

bg_down_text.png

Materiály

Precizní výsledek vyžaduje, kromě zkušeností a odpovědného přístupu k jeho realizaci, také použití těch nejkvalitnějších materiálů. Proto využíváme pouze materiál od renomovaných výrobců. V naší nabídce naleznete nábytkové kování a doplňky firem BLUM, HETTICH, MIVOKOR, VIBO atd., laminové desky (LTD) a pracovní desky převážně značek KRONOSPAN a EGGER. Při speciálních požadavcích klienta můžeme nabídnout nejrůznější varianty kameninových desek a desek z umělého kamene, speciálních a tónovaných skel a také profilované MDF desky a masiv.

 

Nezávazná poptávka